Aktualności:

Jesteś nowym użytkownikiem FORUM * MARS? Zacznij od działu infoBOX...

Menu główne

Regulamin rejestracji

Rejestrując się na FORUM * MARS zobowiązujesz się do przestrzegania poniższych zasad:
* nie będziesz wysyłać żadnych treści, które są fałszywe, zniesławiające, niedokładne, obraźliwe, wulgarne, wyrażające nienawiść, napastliwe, obsceniczne, profanujące orientację seksualną, grożące, naruszające prywatność, przeznaczone dla dorosłych lub jakkolwiek naruszające polskie lub międzynarodowe,
* nie będzieszyraża niepublikować żadnych materiałów chronionych prawami autorskimi, o ile nie posiadasz praw do tych materiałów lub pisemnej zgody właściciela praw do tych materiałów.
* nie będziesz spamować, floodować, wysyłać reklam, łańcuszków, piramid, itp...,

Administracja FORUM * MARS nie odpowiada za publikowane treści, jednak monitoruje ich zawartość. Łamiąc powyższe sadady narażasz się na ostrzeżenie, a nawet BAN bez ostrzeżenia, więc postępuj odpowiedzialnie.

Administracja FORUM * MARS nie odpowiada za dokładność, kompletność czy przydatność jakichkolwiek publikowannych informacji. Wiadomości wyrażają opinię autorów i niekoniecznie opinię tego forum, jego załogi lub właściciela forum. Ktokolwiek uważa, że wiadomość jest niezgodna z regulaminem jest proszony o natychmiastowe powiadomienie administratora lub moderatora forum.

Za zawartość wiadomości wysłanych przez Ciebie odpowiadasz wyłącznie Ty. Właściciel tego forum zastrzega sobie również prawo do ujawnienia twojej tożsamości (lub jakichkolwiek powiązanych informacji zebranych w tym serwisie) w przypadku formalnej skargi czy prawnych działań wynikających z Twojego użytkowania tego forum.

Nigdy nie udostępniaj hasła do konta, które za chwile zarejestrujesz, jakiejkolwiek osobie z powodu bezpieczeństwa i dla zachowywania możliwości identyfikacji. Zgadzasz się również NIGDY nie używać konta innej osoby z jakiejkolwiek przyczyny. Administracja FORUM * MARS nie odpowiada zachęca do używania złożonego i unikalnego hasła do konta w celu uniknięcia jego przejęcia przez inne osoby.

Po zarejestrowaniu i zalogowaniu na to forum możesz wypełnić szczegółowe informacje w profilu. Odpowiadasz za wprowadzanie czytelnych i dokładnych danych. Jakakolwiek informacja, którą właściciel lub obsługa forum uzna za niedokładną lub wulgarną z natury, zostanie usunięta.

Zapamiętaj, że z każdą wiadomością jest zapisywany twój adres IP na wypadek, jeśli miał(a)byś zostać zbanowany/a na tym forum lub zaszłaby potrzeba kontaktu z twoim dostawcą Internetu. Może się to zdarzyć tylko w przypadku większego naruszenia tej zgody.

Zauważ również, że to oprogramowanie umieszcza w przeglądarce cookie, plik tekstowy zawierający różne informacje (takie jak Twoja nazwa użytkownika i hasło). Cookie jest używane TYLKO do utrzymania użytkownika zalogowanego/wylogowanego. Oprogramowanie nie zbiera ani nie wysyła żadnych innych informacji do twojego komputera.

Polityka prywatności

Akceptuję zasady FORUM * MARS i oświadczam, że zapoznałem się z Polityką Prywatności (https://platforma.mars.waw.pl/polityka-prywatnosci) i ją także akceptuję.